Для зернових, обладнання, металу, сільгосптехніки, одягу та інших генеральних вантажів

Для зберігання і перевезення свіжих, охолоджених, заморожених ягід, овочей, м'яса, риби, напівфабрикатів, медикаментів

Для транспортування негабаритних вантажів

Для транспортування нафтопродуктів, хімічних і харчових вантажів

Для транспортування вантажної техніки, великовагових та інших негабаритних вантажів

Для ягід, овочей, м'яса, риби

Для безпечних наливних харчових і хімічних вантажів

Контейнери України

Контейнери вже тривалий час ефективно служать для перевезення і зберігання різнотипних вантажів. Багато транспортних компанії відразу зрозуміли, в чому перевага такого способу транспортування, адже вантаж в контейнері надійно захищений, а він сам зручний в експлуатації і простий в обслуговуванні. Вже тривалий час саме таким чином доставляються товари морським і залізничним способом. Наш інтернет- магазин здійснює продаж контейнерів на вигідних умовах з доставкою по території України

Переваги

Переваги такого варіанту очевидні, але коли вантаж перевозиться спочатку одним видом транспорту а потім іншим- використання такої тари і зовсім безальтернативне рішення. Купити контейнер - означає значно заощадити на вартості всієї транспортування. З власників такого типу ємності зчитується менша ціна за перевалювання й перетарювання, економія в такому разі очевидна. Швидкість обробки вантажу значно зростає, що дає можливість економити ще і на тимчасовому ресурсі, які є не менш цінним.

Розміри

Найпопулярнішими є контейнери 45 футів. Ці розміри є класичними, але окрім них є й цілий ряд спеціальних місткостей, які можуть бути всього від 3 футів. До них відносяться спеціальні контейнери для перевезення на залізничному транспорті і складського зберігання. Найбільш використовуваними є 20 футові варіанти: залізничні і рефконтейнери й інші спеціальні варіації для зерна тощо.

Особливості різних видів

У нашому каталозі є контейнери, як орієнтовані на конкретні види транспорту, так і відповідні для довготривалого складського зберігання вантажів. Наприклад, морські контейнери и железнодорожные, призначені для перевезення по морю і на залізничному транспорті, але в той же час можуть бути використані для зберігання вантажів на складі. До речі, багато в чому саме використання таких місткостей дозволило доставляти продукцію безпосередньо з одного складу до іншого - так звана дверна доставка стала зручною і часто практикованою. У нас ви знайдете:

рефрижераторні або холодильні контейнери використовуються для транспортування і зберігання швидкопсувних вантажів. Вони незамінні при перевезеннях продуктів харчування на великі дистанції і, по суті, є мобільною холодильною камерою.

Різні цистерни й інша спеціальна тара для великогабаритного і сипкого вантажу- так само затребуваний вид місткості для транспортування. У нашій країні особливо затребувані зернові контейнери, цистерни і місткості зі знімною верхньою частиною.

Нерідко їх використовують не за прямим призначенням. Наприклад, для тимчасового проживання будівельників і спорудження іншого тимчасового житла. Існують спеціальні блок-контейнери, які від початку задумані як мобільне місце проживання (побутівки, модульні будинки). У них створюються всі умови, що дає можливість жити в них з необхідним комфортом. Будь-хто бажаючий може купити контейнер 20 футів і застосовувати його у своїх цілях.

Сьогодні можна не лише купити контейнер в Україні, а й орендувати його. Наприклад, рефконтейнери нерідко використовують усього один раз, при одноразовому перевезенні швидкопсувних продуктів, оскільки вони здатні підтримувати потрібну температуру.

Переваги роботи з нами

Наш сайт пропонує Вам величезний асортимент різних місткостей для транспортування вантажів. Ви можете купити контейнер у Києві або будь-якому іншому місті за вигідною ціною просто, подзвонивши за вказаними телефонами. Окрім продажу ми надаємо послуги оренди морських контейнерів 20, 40 та 45 футів.

Усі, хто бажає купити контейнери в Києві, або іншому місті України, можуть не лише знайти їх у нас, й дізнатися їх детальні характеристики. Вибір потрібної місткості залежить від параметрів вантажу, наскільки він габаритний, сипкий і як швидко псується. Між усіма типами контейнерів є відмінності не лише в розмірі, а й в матеріалах, використовуваних під час виробництва, а так само в додатковому устаткуванні, яке встановлюється для досягнення певних умов зберігання вантажу. У кожного з них є свої плюси і мінуси і наші менеджери із задоволенням допоможуть вибрати оптимальний варіант по телефонах, вказаних на сайті.

Новини

Новини компанії Контейнери України

Наші клієнти
Бажаєте стати нашим партнером?
Заповніть форму