Ремонт танк контейнерів (цистерн)

Танк контейнер 6x2.4x2.5

від 1000 грн. послуга

Ремонт цистерн

Цистерни використовуються як ємність для зберігання або транспортування певних рідких або газоподібних матеріалів, проте під час експлуатації трапляються моменти, коли конструкція резервуара пошкоджується або порушується його герметичність. У таких випадках подальше використання заборонено по техніці безпеки і потрібен терміновий ремонт танк контейнерів або цистерн.

Особливості ремонту контейнерів-цистерн

Перш, ніж провести комплексний ремонт танк-контейнера фахівці проводять повну діагностику і огляд поверхні. Місткість накачують стисненим повітрям під високим тиском і за наявності щонайменшого порушення герметичності або пробоїни, спеціальні датчики визначають міру і місце витоку. Залежно від міри пошкодження, застосовуються різні види робіт, у тому числі й зварювальні.

Перед процесом зварювання цистерну промивають спеціальним розчином, щоб уникнути мимовільного займання або витоку залишків речовин, що перевозяться. Закладення отворів проводиться шляхом накладання латки і подальшого приварювання її за допомогою електричної або газового зварювання. На цьому ремонт контейнерів-цистерн не закінчується, спеціалісти обробляють поверхню і тестують стисненим повітрям у черговий раз. При задовільних результатах робота добігає кінця: цистерна піддається оновленню лакофарбового покриття і транспортується клієнтові.


Заявка на проведення ремонтуПриклади наших робіт і процесу роботи фахівців

Переваги ремонту танк-контейнерів (цистерна) у специалистів

Сам процес ремонту цистерн достатньо кропіткий та потребує конкретних навиків, обладнання та запчастин. Фахівці компанії Контейнери України мають великий досвід в ремонті танк-контейнерів та усувають причини поломки на професійному рівні.

Технічне обслуговування танк-контейнерів професіоналами

  • комплексна перевірка всієї системи;
  • ремонт за допомогою сучасного устаткування;
  • великий досвід ремонтної бригади;
  • можливість тимчасової оренди іншої цистерни;
  • використання запчастин до танк-контейнерів найвищої якості;

Щоб мінімізувати втрати в клієнтському бізнесі, наша фірма пропонує взяти нову цистерну в оренду, на час ремонту старої або придбати її як заміну.