Ремонт суховантажних контейнерів

залізничний контейнер 10 футів 2.9x2.4x2.5
Суховантажний контейнер 20 футів 6x2.4x2.5
Суховантажний контейнер 40 футів 12.1x2.4x2.5
Суховантажний контейнер 45 футів 13.7x2.4x2.5

від 1000 грн. послуга

Ремонт морських контейнерів

Морські контейнери тривко увійшли у життєдіяльність людини – вони стали незамінними під час транспортування і зберігання безлічі товарів, а також дуже корисними для будівельних і промислових цілей. Зазвичай таке устаткування використовується для перевезення різних вантажів: починаючи від продуктів харчування, закінчуючи промисловим устаткуванням. А якщо таке устаткування додатково модернізувати, то його можна використовувати як побутівку або міні-склад. . Морські місткості дуже довговічні і міцні, але вони теж зношуються впродовж експлуатації. Саме тому ремонт контейнерів – це послуга, яка рано чи пізно буде потрібна кожному їх власникові!


Заявка на проведення ремонтуПриклади наших робіт і процесу роботи фахівців

Коли потрібен ремонт контейнера

Морські місткості стали незамінними для багатьох підприємств і приватних осіб, але більшість їх власників просто забувають про те, що обслуговування контейнера має бути своєчасним. Саме тому термін експлуатації такого устаткування може значно скоротитися.

Як же дізнатися, що контейнер потребує ремонту? Розглянемо основні типові ситуації:

  • ДТП. Буває, що автомобілі з контейнерами потрапляють в аварію і місткість може сильно пошкодитися. В цьому випадку допоможе тільки капітальний ремонт морських контейнерів, який буде виконаний справжніми професіоналами;
  • Фізичний знос. Будь-яке устаткування зношується і морські місткості – не є виключенням. З часом може бути потрібним відновлення обшивки місткості;
  • Косметичні дефекти. Під час експлуатації місткість можна злегка подряпати або ударити. Такі дефекти усуваються в будь-якій майстерні.

Якщо ви активно використовуєте морські контейнери в процесі своєї діяльності, то вам обов'язково знадобиться їх професійне обслуговування. У цьому вам може допомогти наша компанія! Наші спеціалісти зможуть впоратися й усунути будь-які несправності устаткування на найвигідніших для вас умовах.